Kosmetologia Pielęgnacyjna

Medycyna Estetyczna

Urządzenia
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiażemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

730 730 265
Mezoterapia
Mezoterapia – działający miejscowo zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. W klinice wykonujemy trzy rodzaje mezoterapii.

Mezoterapia igłowa
Zabieg polega na wielokrotnym aplikowaniu śródskórnym lub podskórnym substancji leczniczych. Dzięki temu substancje wnikają do głębokich warstw – skóry właściwej lub tkanki podskórnej . Pokonywanie barier naskórka, pozwala na wtłoczenie substancji głębiej, tak, by uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

Mezoterapia mikroigłowa rollcit
Istotą zabiegu jest tworzenie w skórze mikronakłuć, których funkcją jest indukcja szeregu procesów regeneracyjnych oraz zwiększenie przepuszczalności skóry dla składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Powstające w czasie zabiegu mikrouszkodzenia, o głębokości zależnej od długości zastosowanych igieł, pobudzają podziały komórkowe w obrębie warstwy podstawnej naskórka. Powoduje to wzrost grubości żywych warstw naskórka i zwiększenie wytwarzania lipidów cementu międzykomórkowego oraz składników NMF-u, czego efektem jest poprawa nawilżenia skóry. Uwalniane w skórze w wyniku zabiegu czynniki wzrostu pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu oraz glikozaminoglikanów. Efektem tych procesów jest wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów oraz zwiększenie jędrności skóry.

Mezoterapia bezigłowa
Służy do nieinwazyjnego wprowadzania preparatów leczniczych i regenerujacych metodą elektroporacji. Wykorzystuje się w tym celu urządzenia wytwarzające prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości, co czasowo zwiększa przepuszczalność błony komórkowej, otwierając w niej kanały hydrofilowe, co umożliwia przyswojenie preparatów leczniczych. Mezoterapia bezigłowa jest metodą całkowicie beziwazyjną i zupełnie bezbolesną. Efektem zabiegów jest, poprawa struktury skóry, redukcja zmarszczek mimicznych i bruzd, pobudzenie procesów naprawczych w skórze, poprawa kolorytu, wzrost nawilżenia.

Mezoterapia Cena
Mezoterapia bezigłowa (ampułki Klapp Cosmetics) 150 zł
Mezoterapia mikroigłowa roll-cit ( ampułki NCTF HA CE, Klapp Cosmetics ) od 180 - 350 zł*
Mezoterpia igłowa MCT Injector ( ampułki Mesoestetic, Aestetic Dermal ) 300 - 600 zł*
Mezoterapia okolic oczu – usuwanie cieni i worków pod oczami 250 zł
*ostateczna cena zalezy od ilosci i rodzaju preparatu i ustalana jest przez lekarza podczas konsultacji