Kosmetologia Pielęgnacyjna

Medycyna Estetyczna

Urządzenia
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiażemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

730 730 265
Peelingi chemiczne
Peeling chemiczny to jeden z rodzajów zabiegów kosmetycznych z użyciem kwasów, których celem jest złuszczenie martwego naskórka i wygładzenie skóry. Peeling od angielskiego słowa „peel” znaczy „złuszczać”, „zedrzeć”, „obrać”. Peeling polega na usunięciu defektów kosmetycznych i zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka, a czasem i skóry właściwej. Stosując peelingi medyczne, można usuwać poszczególne warstwy naskórka, regulując głębokość złuszczania skóry.

Glycolic 30% Acid - kwas glikolowy
Wskazany na zmarszczki mimiczne, przebarwienia, fotostarzenie, trądzik i blizny, Substancje czynne kwasu glikolowego złuszczają martwy naskórek, stymulując komórki do odnowy. Skóra staje się widocznie młodsza i wygładzona.

Mandelic 45% Acid- kwas migdałowy
Odpowiedni dla skóry z oznakami starzenia, na zmarszczki, przebarwienia oraz wypryski. Substancje czynne kwasu migdałowego niszczą wiązania wewnątrzkomórkowe, stymulują syntezę kolagenu i aktywują regenerację komórek. Mają działanie przeciwbakteryjne i normalizujące dla cery o skłonnościach do przetłuszczania się i trądziku. Hamuje syntezę melaniny i pomaga zregenerować skórę zniszczoną słońcem. Kwas migdałowy jest odpowiedni do wrażliwej skóry.

Azelaic 25% Acid- kwas azelainowy
Wskazany przy kuracji przeciwtrądzikowej i w przypadku rumienia oraz przebarwień. Posiada właściwości bakteriostatyczne i zmniejsza produkcję melaniny.

Peelingi chemiczne Cena
Zabieg PRX – T33 intensywna biorewitalizacja twarzy, szyi i dekoltu
1 zabieg
290,00 zł
Zabieg PRX – T33 intensywna biorewitalizacja twarzy, szyi i dekoltu
Seria 5 zabiegów
1 250,00 zł
Zabieg Cosmelan trwałe usuwanie przebarwień na skórze 1 500,00 zł
Kwas migdałowy 130,00 zł
Kwas azaleinowy 130,00 zł
Kwas glikolowy 130,00 zł